Yavru Köpek Eğitimleri

İnsanlarda olduğu gibi köpeklerde de erken yaşlardaki sosyalizasyon gelişimi uzun vadede köpeğin davranışları üzerinde önemli etkiye sahiptir. Bu süreçte özellikle 2-12 ay arası köpeklerin eğitimleri dahilinde, sosyalleşme, itaat, tuvalet eğitimi gibi konularda danışmanlık ve eğitim hizmetleri sağlanmaktadır.

Süre: İhtiyaca ve köpeğe göre değişmektedir.
Ücret: İhtiyaca ve köpeğe göre değişmektedir.

Yavru Köpek Eğitimleri Yavru Köpek Eğitimleri


Köpeklerde Davranış Bozukluğu Tedavisi

Köpeklerde davranış bozuklukları farklılık gösterdiği gibi gerekçeleri de çeşitlilik arz etmektedir. Bu süreçte sizinle birlikte köpeğinizdeki çeşitli davranış bozuklukları için teşhis koyup, davranış bozukluğunu gidermek adına yapılabilecekler konusunda eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Süre: İhtiyaca ve köpeğe göre değişmektedir.
Ücret: İhtiyaca ve köpeğe göre değişmektedir.

Köpeklerde Davranış Bozukluğu Tedavisi


Temel İtaat Eğitimi

Temel İtaat eğitiminde, köpeğinizin belli bir tempo ve disiplin ile sizinle birlikte yürümesi, OTUR, YAT, BEKLE, HAYIR başta olmak üzere benzeri temel komutları kayışlı olarak yerine getirebilmesi sağlanmaktadır. Eğitim Silivri’deki tesisimizde verilmekte olup, köpeğiniz eğitim boyunca ücretsiz olarak tesisimizde konaklamaktadır. Eğitime başlangıç için köpeğiniz en az 6 aylık olmalıdır.

Süre: 3-5 hafta
Ücret: İrtibata geçiniz.

Temel İtaat Eğitimi Temel İtaat Eğitimi


İleri İtaat Eğitimi

Bu eğitimin verilebilmesi için köpeğinizin temel itaat eğitimini tamamlamış olması gerekmektedir. Temel İtaat Eğitimdeki tüm komutlar kayışsız, sahibinin söz ve işareti ile yerine getirilmektedir. Eğitim Silivri’deki tesisimizde verilmekte olup, köpeğiniz eğitim boyunca ücretsiz olarak tesisimizde konaklamaktadır. Eğitime başlangıç için köpeğiniz en az 6 aylık olmalıdır.

Süre: 3-5 hafta
Ücret: İrtibata geçiniz.

İleri İtaat Eğitimi İleri İtaat Eğitimi


Kişi Koruma Eğitimi

Bu eğitim sonunda köpek, sahibinin komutu veya sahibine yönelik tehdit edici davranışa yönelik harekete geçer. Tehdit kaynağını havlayarak veya ısırarak etkisiz hale getirir ve sahibinin komutu ile ısırmayı bırakır. Bu eğitimin verilebilmesi için köpeğinizin asgari temel itaat eğitimini almış olması gerekmektedir. Eğitim Silivri’deki tesisimizde verilmekte olup köpeğiniz eğitim boyunca ücretsiz olarak tesisimizde konaklamaktadır. Eğitime başlangıç için köpeğiniz en az 6 aylık olmalıdır. Eğitimin bir kısmı Sahibi veya İdarecisi ile birlikte verilmelidir.

Süre: 3-5 hafta
Ücret: İrtibata geçiniz.

Kişi Koruma Eğitimi Kişi Koruma Eğitimi Kişi Koruma Eğitimi


Alan Koruma Eğitimi

Ev, İşyeri, Fabrika gibi alanların korunması için söz konusu eğitim verilmektedir. Köpek, koruyacağı alana izinsiz girilmesi halinde önce havlayarak Sahibini veya İdarecisini uyarır, kötü niyetli kişiyi caydırır. Kişinin alana tecavüzü devam etmesi halinde ısırarak etkisiz hale getirebilir; sahibinin veya idarecisinin komutu ile ısırmayı bırakır. Bu eğitimin verilebilmesi için köpeğinizin asgari temel itaat eğitimini tamamlamış olması gerekmektedir. Eğitim Silivri’deki tesisimizde verilmekte olup, köpeğiniz eğitim boyunca ücretsiz olarak tesisimizde konaklamaktadır. Eğitime başlangıç için köpeğiniz en az 6 aylık olmalıdır. Eğitimin bir kısmı korunacak alanda verilmektedir.

Süre: 3-5 hafta
Ücret: İrtibata geçiniz.

Alan Koruma Eğitimi Alan Koruma Eğitimi


Seminerler

Flydog tüm köpek severler için yurtiçi ve yurtdışından düzenli olarak uzmanlar getirterek seminerler düzenlemektedir. Seminer programlarını bu bölümden ve ana sayfamızdaki Flydog Pano’dan takip edebilirsiniz.

Seminerler